Historie sukcesu

Drive & Win zwiększa sprzedaż poprzez centralizację sprzedaży.

Mniej więcej kilka miesięcy temu rozpoczęliśmy współpracę z Datalyse.
Hector Hacosta
CEO Drive & Win

Drive&Win to innowacyjna cyfrowa firma ubezpieczeniowa, która kieruje do millenialsów spersonalizowane oferty oparte na ich wynikach zarządzania za pomocą APP PROBLEM.

Kiedy rozpoczęliśmy pracę z Drive&Win, znaleźliśmy firmę, która potrzebowała zarządzać swoim rosnącym zespołem sprzedaży i operacji.

Rozwijająca się firma chciała zaspokoić swoje potrzeby w zakresie optymalizacji cyklu sprzedaży. Miała oprogramowanie ubezpieczeniowe, które specjalizowało się w tworzeniu polis w kilka minut, ale miała oprogramowanie do zarządzania klientami, które było trudne do opanowania dla rosnącego zespołu, co spowalniało proces sprzedaży. Ponadto cena miesięcznych połączeń Voice over IP była zbyt wysoka w stosunku do cen oferowanych przez Datalyse.

Ich głównym zainteresowaniem była możliwość skupienia się na rozwoju sił sprzedaży, integracja komunikacji z wydajnym i prostym CRM dla ich firmy, a Datalyse dostarczyło rozwiązanie.

ROZWIĄZANIA ROZWIĄZANE ZA POMOCĄ DATALYSE

Datalyse umożliwił im wizualizację wszystkich nowych wniosków oczekujących na zarządzanie w jednej zakładce, dzięki czemu zarządzanie handlowe stało się bardziej elastyczne. Datalyse pomogło im również w automatycznym zarządzaniu i wspieraniu zarządzania przedstawicielami handlowymi poprzez raporty sprzedażowe.

 

Dzięki Datalyse, Hector i cały zespół sprzedaży Drive&Win mogli zwiększyć przepływ leadów i konwersji poprzez dostęp do raportów opartych na danych, automatyzację procesów poprzez WorkFlows i docieranie do klientów poprzez SMS, telefon, e-mail lub WhatsApp.

 

WYNIK DOSTARCZONY DO KLIENTA

W ciągu zaledwie 3 tygodni od powstania, nie tylko włączyli inteligentne zarządzanie siłami sprzedaży z automatyzacją w całym biznesie, ale także zwiększyli konwersję leadów i zredukowali miesięczne koszty telekomunikacyjne poprzez ujednolicenie ich wszystkich w Datalyse.

 

WYMAGANIA KLIENTA

- Zarządzaj zespołem sprzedaży

- Nieefektywne oprogramowanie do zarządzania

- Wzrost sprzedaży

- Rozproszenie programów zarządzania

- Zdecentralizowane, wysokokosztowe centrum łączności

 

ROZWIĄZANIE Z DATALYSE

- Bardziej efektywny zespół sprzedaży dzięki zastosowaniu bardziej wydajnego oprogramowania

- Oprogramowanie zarządzające ze zintegrowanym centrum automatyki i komunikacji

- Zwiększona liczba nowych kontaktów, co w efekcie prowadzi do szybszej sprzedaży

- Metryki sprzedaży poprzez szczegółowe raporty.

 

- Datalyse to szybki i łatwy w użyciu CRM, który pozwala na ujednolicenie potrzeb Twojej firmy, centralizując wszystkie działania w jednej aplikacji. Dowiedz się, jak CRM może pomóc Twojemu zespołowi na naszej stronie internetowej i blogu, lub skontaktuj się z nami.

Czy jesteś gotowy?

Utwórz swoje konto Datalyse teraz
Dziękuję! Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups! Coś poszło nie tak podczas wysyłania formularza.
Zacznij w 3 prostych krokach
Bez trwałości
;