Numery telefonów w ponad 60 krajach

Geograficzny numer telefoniczny to numer telefoniczny, którego pierwsza cyfra wskazuje region, z którego pochodzi numer.
Każdy kraj ma inny układ geograficzny. Najbardziej powszechne są numery bezpłatne, które są darmowe dla dzwoniącego, ale nie dla dzwoniącego.

Datalyse umożliwia Ci pozyskanie numerów geograficznych, abyś mógł dzwonić do dowolnego miejsca na świecie z możliwością wyboru regionu lub miasta w każdym kraju po bardzo niskich cenach bez obniżania jakości lub efektywności usługi dzięki naszej centrali PBX lub VoIP PBX.

Rozliczenie za sekundę bez zaokrąglania.

Datalyse nie nalicza opłat za minutę, ale za sekundę, redukując w ten sposób koszty pośrednie, które prawie zawsze pozostają niezauważone, ale są rzeczywistością. Np. firma dzwoniąca na telefony stacjonarne i komórkowe w krajach: Hiszpania, Niemcy i Meksyk DF, a miesięczny czas trwania 1000 minut wynosi 16,67 sekundy.

Obecny na całym świecie

Datalyse zbadało, że wiele firm poszukujących nowych klientów poza granicami kraju nie odnosi takich sukcesów, jakich się spodziewało.

Czy potrzebujesz konkretnego miasta?

Datalyse ma numery z Madrytu, Barcelony, Berlina, La Paz do Buenos Aires lub Limy.

Twój numer geograficzny na zawsze

Wybierz swój ulubiony numer z długiej listy dostępnych numerów według kraju i miasta. Gdy wybierzesz numer, który najbardziej ci odpowiada, będzie on unikalny dla twojej firmy.

Czy jesteś gotowy?

Utwórz swoje konto Datalyse teraz
Dziękuję! Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups! Coś poszło nie tak podczas wysyłania formularza.
Zacznij w 3 prostych krokach
Bez trwałości
;