Komunikuj się w szybszy i bezpieczniejszy sposób

Datalyse umożliwia Ci nawiązanie komunikacji z Twoimi klientami poprzez naszą centralę VoIP PBX.

Rejestrowanie połączeń

Dysponuj scentralizowanymi nagraniami rozmów wykonywanych i odbieranych przez Twoją firmę. Łatwo zarządzaj nagraniami, pobieraj je i usuwaj.

Numer lokalny w dowolnym miejscu

Uzyskaj swoje własne lokalne numery telefonów z dowolnego miasta w ponad 60 krajach. Wyświetlanie lokalnego numeru telefonu odwiedzającym Twoją stronę internetową zwiększa zaufanie i sprzedaż.

Telefon internetowy

Odbieraj połączenia przychodzące i wykonuj połączenia wychodzące na swoim telefonie internetowym wbudowanym w Datalyse CRM, oszczędzając na kosztach przekierowania połączeń lub, jeśli wolisz, na telefony w dowolnym kraju.
AUTOMATYZUJ DZIAŁANIA

Niewidzialna inżynieria

Skonfiguruj swoje centra telefoniczne z inteligentnym kierowaniem i śledzeniem połączeń.

Automatyczne wybieranie numerów

Datalyse przejmuje strukturę systemu telefonicznego Twojej firmy i hostuje go w chmurze, oszczędzając koszty, czas i miejsce. Pracuj wydajnie i skutecznie.

Wszędzie i o każdej porze

Z opartego na chmurze systemu Datalyse wyłania się koncepcja prawdziwej mobilności i uproszczonej administracji, gdzie pracownicy mogą się logować z niemal każdego miejsca na świecie.

Zmiana jest dobra

Datalyse nieustannie słucha klientów i wprowadza zmiany w systemach backendowych, co oznacza, że nasi klienci otrzymują to, co najlepsze z obu światów: najnowocześniejszą, automatyczną, aktualną i ulepszoną technologię, dzięki której już nigdy nie będą musieli pracować z przestarzałym systemem.
Więcej

Czy jesteś gotowy?

Utwórz swoje konto Datalyse teraz
Dziękuję! Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups! Coś poszło nie tak podczas wysyłania formularza.
Zacznij w 3 prostych krokach
Bez trwałości
;