Raporty i panele

Generuj i analizuj spersonalizowane pulpity i raporty za pomocą jednego przycisku.
Datalyse dostarcza Ci narzędzi do tworzenia spersonalizowanych raportów łączących wszystkie dane CRM, dzięki czemu możesz wygenerować dowolny rodzaj wykresu lub statystyki za pomocą kilku kliknięć i w bardzo prosty sposób.

Twórz własne raporty

Datalyse pozwala na tworzenie nieograniczonej liczby raportów bez konieczności zatrudniania analityka. Dodatkowo dajemy ci możliwość przekształcania raportów w różnego rodzaju wykresy, od słupkowego, przez kołowy, po lejkowy. W ten sposób sam decydujesz, jak chcesz, by wyglądały raporty generowane przez Datalyse.

Wiarygodne źródło twoich danych

Datalyse łączy wszystkie twoje dane z poziomu samego CRM, dzięki czemu każdy rodzaj raportu może być wygenerowany na podstawie rzeczywistych i aktualnych danych twojej firmy.

Usprawnij pracę swojego zespołu

Dashboardy pozwalają na wyświetlanie różnych raportów na jednym monitorze, dzięki czemu cały zespół może w tym samym czasie zobaczyć najbardziej istotne wskaźniki.

Generuje statystyki w czasie rzeczywistym.

Ulepsz swój model sprzedaży, wizualizując trendy za pomocą pulpitów nawigacyjnych i raportów.
Wizualizuj trendy w procesie sprzedaży, aby żadna okazja biznesowa nie umknęła uwadze, maksymalizuj zyski i usprawniaj cykl sprzedaży.
Wizualizuj pracę wykonywaną przez twój zespół/pracowników i oceniaj ich wydajność za pomocą pulpitów nawigacyjnych, które pokażą ci całą ich aktywność w ciągu dnia.

Niewidzialna inżynieria

Dzięki sztucznej inteligencji i automatyzmom, Datalyse pozwala łączyć dowolne typy danych, by wygenerować od raportu po statystykę, za pomocą jednego kliknięcia i bez konieczności posiadania wysokich umiejętności komputerowych. Wyrzuć z głowy zmartwienia i pozwól sztucznej inteligencji pracować za ciebie.

Czy jesteś gotowy?

Utwórz swoje konto Datalyse teraz
Dziękuję! Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups! Coś poszło nie tak podczas wysyłania formularza.
Zacznij w 3 prostych krokach
Bez trwałości
;