Drużynowe i indywidualne kalendarze online

Wizualizuj swoją pracę i pracę swojego zespołu w kalendarzu online, dzięki czemu zawsze dotrzymasz terminów.

Dlaczego kalendarz online jest lepszy?

Datalyse pozwala swoim użytkownikom tworzyć zadania, które są powiązane w kalendarzu, zarówno indywidualnie, jak i grupowo, dzięki czemu możesz zobaczyć wszystkie zaplanowane działania za pomocą jednego kliknięcia.

Upraszcza zarządzanie planem lekcji

Datalyse pozwala na wizualizację wszystkich zaplanowanych działań na bazie grup lub agentów, upraszczając organizację pracowników w jednej sekcji.

Zaplanuj swoje spotkania i zorganizuj rezerwacje

Twórz spotkania i zadania z pliku klienta, które łączą się bezpośrednio z twoim kalendarzem. Dzięki Datalyse jesteś o jedno kliknięcie od uporządkowania swojego kalendarza.
Dodatek do kalendarza

Od teraz z łatwością zaplanuj swoje wydarzenia

Ten nowy kalendarz pozwala na tworzenie wielu kalendarzy rezerwacji dla całej firmy i pracowników, które możesz także publikować na swojej stronie internetowej. Jest to bardzo szybkie, intuicyjne i łatwe.
Panel zarządzania: Zarządzaj tym, które kalendarze chcesz widzieć i czyje kalendarze chcesz widzieć poprzez kalendarze rezerwacji.
Spokój ducha dla twoich klientów: Nie tylko pomoże to Twojemu klientowi wybrać najlepszy dzień i godzinę, ale też automatycznie otrzyma on powiadomienie o umówionym spotkaniu.
Łatwość spotkania z twoją firmą: Datalyse ustaliło i zbadało, że firmy posiadające narzędzia, o których wyborze mogą decydować użytkownicy, odnoszą większe sukcesy.
Podziel się z kimkolwiek zechcesz: Nie zostawiaj nikogo, kogo uważasz za ważnego, nieobecnego przy wykonywaniu swoich zadań. Dziel się swoimi usługami z ludźmi z twojej firmy i spoza niej.
KALENDARZ

Główne cechy

Widget Calendar od Datalyse to profesjonalne i efektywne centrum planowania spotkań. Eliminuje to kłopoty związane z wymianą maili, dzięki czemu możesz poświęcić więcej czasu na pracę.
Dodatkowe informacje
Twórz nieograniczone kalendarze dla każdego użytkownika lub usługi w twojej firmie, wyróżniając je kolorami w prostym i intuicyjnym menedżerze.
Nie tylko będziesz mógł monitorować i przeglądać wszystkie zaplanowane spotkania według działów, ale także będziesz mógł śledzić postęp każdego spotkania.
Datalyse gwarantuje rezerwację terminów dla wszystkich wydarzeń w twoim kalendarzu.
Publikuj kalendarze na stronie internetowej firmy za pomocą jednego kliknięcia. Wszystko to bez żadnej wiedzy programistycznej, wystarczy jedno kliknięcie.
Udostępniaj jak najwięcej kalendarzy rezerwacji wewnątrz i na zewnątrz firmy.
Uprość i ułatw swoim klientom umawianie się na wizyty w twojej firmie.

Czy jesteś gotowy?

Utwórz swoje konto Datalyse teraz
Dziękuję! Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups! Coś poszło nie tak podczas wysyłania formularza.
Zacznij w 3 prostych krokach
Bez trwałości
;