Zarządzanie kontaktami

System zarządzania kontaktami to oprogramowanie, które pozwala ci komunikować się z klientami i potencjalnymi klientami. W Datalyse CRM, zarządzanie kontaktami jest narzędziem, które pozwala Ci na administrowanie i zarządzanie wieloma relacjami biznesowymi.

Wszystkie informacje, których potrzebujesz w jednym miejscu

Dzięki projektowi CRM Datalyse i po wielu badaniach, programiści Datalyse zaprojektowali widoki dla lepszego zrozumienia, wizualizacji, klasyfikacji i analizy Twoich kontaktów.
Zaletą, jaką daje firmom zarządzanie kontaktami, jest możliwość zapewnienia większego zaangażowania i lojalności klientów.
Ujednolicone repozytorium informacji o klientach pozwala wszystkim członkom twojej organizacji na bezproblemowy dostęp do danych.
To zarządzanie jest bardzo pomocne podczas całego procesu konwersji kontaktu. Od pozyskania lub odkrycia, poprzez zarządzanie leadami, aż do zamknięcia transakcji.
Więcej
ISTOTNE INFORMACJE O TWOICH KONTAKTACH

Niedokładne informacje równają się dezinformacji

Możliwe jest nie tylko przypisanie kilku kontaktów do tej samej firmy, ale także przypisanie kilku kontaktów do działów w firmie.

Wszystkie wspólne informacje: kontakt i firma

Dzięki modułowi kontroli automatyzacji Datalyse, będziesz miał wszystkie automatyzacje posortowane i sklasyfikowane w celu uzyskania metryk akcji i zwrotów.

Ulepszone wyszukiwanie za pomocą wielu filtrów XSearch

Twórcy Datalyse poprawili i udoskonalili wyszukiwanie kontaktów, dodając możliwość wyszukiwania i sortowania naszych kontaktów. Sortowanie może odbywać się według daty, statusu, pochodzenia, właściciela itp.

Kontakty z Excela lub .csv

Będą one automatycznie wprowadzane do Datalyse ze wszystkimi polami wybranymi przez użytkownika automatycznie i w rekordowym czasie, dzięki technologii zarządzania kontaktami w Datalyse. Nie musisz już długo czekać na załadowanie całej bazy kontaktów.
Więcej

Czy jesteś gotowy?

Utwórz swoje konto Datalyse teraz
Dziękuję! Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups! Coś poszło nie tak podczas wysyłania formularza.
Zacznij w 3 prostych krokach
Bez trwałości
;